פשוט לנקות חלונות בלי סימנים!
13 בפברואר 2013 – 16:26 | אין תגובות

גולשים רבים פונים ושואלים איך אפשר לנקות חלונות זכוכית או ויטריניה בחנות מבלי להשאיר עליה סימנים? למרות שאנחנו דואגים לענות לכל הפונים באופן אישי, בחרנו להסביר ולענות גם באתר, שכולם יכולו להנות ולנקות!
יעלה מהדרום שואלת: …

קרא עוד »
בתים

דירות

משרדים

פוליש

הדברה

ראשי » בתים, שירותי אחזקה

גרים בבית משותף? אל תוותרו על תחזוקת בניין…

פורסם על ידי admin ב 5 בינואר 2012 – 16:54אין תגובות

האם הינכם אנשים עובדים? האם כך גם רוב שכניכם לבניין? האם בחודשים האחרונים יצא לכם להחליף כמה מנקים לחדר המדרגות כי לא הייתם מרוצים?

האם גם אתם מוציאים המון זמן, כסף ואנרגיה בחיפוש אנשי מקצוע לתחזוקה שוטפת של הבניין? אם עניתם בחיוב לאחת או יותר מהשאלות, דעו לכם, יש דרך אחרת!

אפשר להבין אתכם. תחזוקת בניין דורשת השקעת זמן ומשאבים. המירוץ בין אנשי המקצוע השונים וההשגחה עליהם דורשת זמן פנוי שלא לכל אחד יש.

כאב הראש הזה הוא לא כורח המציאות. אפשר לעשות שיחת טלפון אחת לחברת ניקיון וכל השאר ייעשה על ידם.

החברה תדאג לכך שיגיע מנקה מיומן באופן קבוע לבניין שלכם. מספיק שתפרטו פעם אחת את הדרישות שלכם והשאר כבר ייעשה על ידי החברה.

מעבר לניקיון הבסיסי של חדר המדרגות (Stairway cleaning) החברות דואגות גם לניקיון חדרי הפחים, החניון והחצר. אם אינכם מרוצים ממשהו יש לכם תמיד למי לפנות.

העוזרת שלכם מבריזה בכל פעם עם סיפור אחר? נסו חברת ניקיון במקום עוזרת בית -  שידרוג אמיתי!

חברות ניקיון גם ערוכות לביצוע שירותי ניקיון מקיפים יותר, שגם אותם צריך לעשות אחת לתקופה כמו ליטוש רצפות או פוליש. ככה אתם יודעים שכל תחום ניקיון הבניין מכוסה ויורד מכם. מה צריך יותר?

פוליש – המדריך המלא לעבודה מקצועית ומבריקה!

החלונות בבניין שלכם מלאים אבק? לחצו לכל מה שצריך לדעת על ניקוי חלונות בבניין משותף

השאר את תגובתך!

הוסף את תגובתך, או טראקבק מאתרך. באפשרותך גם עקוב אחרי תגובות אלו דרך RSS.

תהיה נחמד. תהיה נקי. תשאר קשור לנושא. בלי ספאם.

באפשרותך להשתמש בתגיות:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>