פשוט לנקות חלונות בלי סימנים!
13 בפברואר 2013 – 16:26 | אין תגובות

גולשים רבים פונים ושואלים איך אפשר לנקות חלונות זכוכית או ויטריניה בחנות מבלי להשאיר עליה סימנים? למרות שאנחנו דואגים לענות לכל הפונים באופן אישי, בחרנו להסביר ולענות גם באתר, שכולם יכולו להנות ולנקות!
יעלה מהדרום שואלת: …

קרא עוד »
בתים

דירות

משרדים

פוליש

הדברה

ראשי » בתים, דירות, כללי, מידע מקצועי

השיפוצים בדירה נגמרו – איך מתחילים לנקות?

פורסם על ידי admin ב 27 בספטמבר 2011 – 12:40תגובה אחת

קודם כל תתחדשו ומזל טוב! אחרי שמשקיעים כסף, זמן ומאמץ בשיפוצים רוצים שהבית ייראה "מיליון דולר". חדש ומבריק. ניקיון עצמאי לא מספיק במקרים כאלה וחשוב לדאוג להזמין חברת ניקיון מקצועית שתעשה עבודה יסודית

לאחר השיפוץ נשאר לכלוך רב, מסוגים שונים כמו: כתמי טיח וצבע או אבק ונסורת עץ. הלכלוך מתפזר בכל חללי הבית, במקומות גבוהים ולא נגישים ובפינות נסתרות, מכסה את הריהוט, ונספג בריפוד של ספות הסלון והמזרונים.

קודם כל תתחדשו ומזל טוב! אחרי שמשקיעים כסף, זמן ומאמץ בשיפוצים רוצים שהבית יראה "מיליון דולר". חדש ומבריק. ניקיון עצמאי לא מספיק במקרים אלה, משום שלאחר השיפוץ נשאר לכלוך רב, מסוגים שונים כמו: כתמי טיח וצבע או אבק ונסורת עץ.

הלכלוך מתפזר בכל חללי הבית, במקומות גבוהים ולא נגישים ובפינות נסתרות, מכסה את הריהוט, ונספג בריפוד של ספות הסלון והמזרונים.iStock_000012322496XSmall

הפיתרון הוא הזמנת חברת ניקיון, המצויידת בציוד וחומרים יחודיים ומקצועיים שאין בכל בית. חברה המנוסה בביצוע ניקיון לאחר שיפוץ יודעת איפה המוקדים הבעייתיים ואיך להתמודד איתם. תחילה מבצעים ניקוי יסודי של הבית עצמו מאבק ושאריות של השיפוץ.

אחר כך יבוצע ניקיון של הריפודים המזרונים והשטיחים באמצעות ציוד מיוחד שלאחריו הם יראו כחדשים. לסיום, מומלץ לעשות פוליש לריצוף. פוליש זו שיטת קרצוף עמוקה לרצפות אשר לאחריה הרצפה מבריקה ונוצצת, והבית יראה בדיוק כמו שחלמתם!

דת בציוד וחומרים יחודיים ומקצועיים שאין בכל בית. חברה המנוסה בביצוע ניקיון לאחר שיפוץ יודעת איפה המוקדים הבעייתיים ואיך להתמודד איתם. תחילה מבצעים ניקוי יסודי של הבית עצמו מאבק ושאריות של השיפוץ.

אחר כך יבוצע ניקיון של הריפודים המזרונים והשטיחים באמצעות ציוד מיוחד שלאחריו הם יראו כחדשים. לסיום, מומלץ לעשות פוליש לריצוף.

פוליש זו שיטת קרצוף עמוקה לרצפות אשר לאחריה הרצפה מבריקה ונוצצת, והבית יראה בדיוק כמו שחלמתם!

קיראו עוד בנושא בתים

תגובות »

השאר את תגובתך!

הוסף את תגובתך, או טראקבק מאתרך. באפשרותך גם עקוב אחרי תגובות אלו דרך RSS.

תהיה נחמד. תהיה נקי. תשאר קשור לנושא. בלי ספאם.

באפשרותך להשתמש בתגיות:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>